I. kolo Kupa RH 2015.

Odlično otvaranje sezone za Gk Dubravu

U subotu je u Nedelišću  održano prvo kolo Kupa Hrvatske za regiju sjever.Natjecanje je organizirao čakovečki gimnastički klub Marijan Zadravec Macan, a sudjelovalo je 140 vježbača i vježbačica iz cijele regije.

Naši natjecatelji, njih sveukupno 28 nastupilo je u 8 različitih kategorija i ostvarilo odlične rezultate.

U pojedinačnoj konkurenciji treba naglasiti osvajače medalja, i to za MSG:

Juraj Berišić-1. mjesto juniori C, Jakov Borovec-2. mjesto juniori C, Din Džanić-2. mjesto kadeti D, Marko Bakran-1. mjesto juniori D,

ŽSG:

Erin Bakran-1. mjesto kadetkinje B bonif., Laura Ana Bukovski-3. mjesto kadetkinje B bonif., Dušica Kasun-1.mjesto mlađe juniorke B  i Dora Jarni-3. mjesto, kadetkinje C program.

Po prvi puta imali smo i juniorku B programa- Josipu Udovičić, koja je završila na 4. mjestu.

U ekipnoj konkurenciji također smo bili odlični.

Kadeti D programa u sastavu :Toma Mimica, Vanja jadan, Din Džanić,Jan Zirdum, Luka Tisanić,Lukas Raca i Matija Kiš osvojili su 1.mjesto.

Ekipa kadetkinja C programa  u sastavu:Dora Jarni,Katarina Lončarić,Ivana Rukavina,Lucija Dorić,Petra Ivanković i Marta Reljić osvojila je odlično 3. mjesto.Za Ivanu, Luciju ,Petru i Martu ovo je bilo prvo službeno natjecanje.

Ekipa mlađih juniorki C programa u sastavu:Paula Herceg,Petra Jakopec, Laura DeVilla,Clea Hajdaš Dončić,Lara Sremec i  Lea Bubalo nakon prošlogodišnja tri srebra ove godine se također okitila zlatom na prvom mjestu.

Posebno smo ponosni na prvo mjesto  ekipe  kadetkinja u zahtjevnom B bonificirajućem programu u sastavu:Erin Bakran,Laura Ana Bukovski,Lucija Jakopec i Karla Viličnik.