11 višebojskih medalja i 5 pokala za Gk Dubrava na Prvenstvu grada Zagrebazlatnih

Prošlog vikenda, 27. i 28.10.2018., održano je Prvenstvo grada Zagreba u A B i C programu.

Naše vježbačice i njihovi treneri odradili su odličan posao i za Gk Dubravu osvojili čak 5 ekipnih pokala i 11 višebojskih medalja.

Pa krenimo redom.

U nedjelju, u najzahtjevnijem A programu nastupilo je 5 naših vježbačica, koje su se okitile sa 5 višebojskih medalja.

Erin Bakran je u juniorskoj konkurenciji dohvatila prvo mjesto i titulu prvakinje grada Zagreba. Isto je pošlo za rukom i njenoj klupskoj kolegici Miji Gašparin u kategoriji mlađih kadetkinja.

Fani Viličić u kategoriji mlađih juniorki i Gabrijela Dučkić u kategoriji mlađih kadetkinja sa osvojenim drugim mjestom su doprvakinje grada Zagreba.

Iva Begić je osvojila treće mjesto i broncu, dok je Antonija Gorički bila četvrta.

U pojedinačnom natjecanju po spravama naše vježbačice ostvarile su sljedeće rezultate:

-juniorke A – Erin Bakran – 1. mjesto greda, 1. mjesto tlo, 2. mjesto dvovisinske ruče, 3. mjesto preskok;

_mlađe juniorke A - Fani Viličić – 1. mjesto tlo, 2. mjesto preskok, 2. mjesto greda, 3. mjesto dvovisinske ruče;

-mlađe kadetkinje A – Gabrijela Dučkić – 1. mjesto dvovisinske ruče, 1. mjesto tlo, 2. mjesto preskok, 3. mjesto greda;

-mlađe kadetkinje A – Mia Gašparin – 1. mjesto greda, 2. mjesto dvovisinske ruče, 2. mjesto tlo, 3. mjesto preskok;

-mlađe kadetkinje A – Antonija Gorički – 1. mjesto preskok, 2. mjesto greda, 2. mjesto tlo, 4. mjesto dvovisinske ruče;

-mlađe kadetkinje A – Iva Begić – 3. mjesto preskok, 3. mjesto dvovisinske ruče, 4. mjesto greda, 4. mjesto tlo.

Samo dan ranije, u subotu, u B i C programu naši vježbači također su imali berbu medalja.

Titulom prvaka Zagreba u svojim kategorijama u pojedinačnom dijelu natjecanja mogu se pohvaliti Magdalena Jurina , Marta Reljić i Eva Makek, dok su također odličnim izvedbama Dora Jarni i Din Džanić zaslužili odlično drugo mjesto. Lucija Dorić bila je treća.

U kategoriji B programa imali smo ekipu mlađih juniorki B koje su ekipno osvojile prvo mjesto.

Pojedinka Franka Jelić, kojoj je ovo bilo drugo natjecanje, osvojila je 9. mjesto.

U C programu naša ekipa mlađih kadetkinja zasluženo se popela na najviše postolje, osvojila prvo mjesto i opravdala svoj odlazak na predstojeće državno prvenstvo koje ce se održati za tjedan dana u Slavonskom Brodu.

U kategoriji kadetkinja C naše djevojčice osvojile su ekipno 3. mjesto, a u kategoriji mlađih juniorki 2. mjesto.

Čestitamo svim našim natjecateljima na odličnim nastupima, ne sumnjamo da će i nadalje nastaviti u istom ritmu, te im želimo što bolji plasman na predstojećem državnom prvenstvu u Slavonskom Brodu!