3. KKRS u MŽSG za PH 2023. u univerzalnom, obaveznom i slobodnom programu

Završilo je treće kolo kvalifikacija u MŽSG za Prvenstvo Hrvatske 2023. u univerzalnom, obaveznom i slobodnom programu.                                                                                                                      U kategoriji djevojčica u višeboju obaveznog programa, Tonka Gregurić osvaja 1. mjesto, a Nina Gudelj 2. mjesto. Ekipa u sastavu Tonka Gregurić, Nina Gudelj, Ema Vajnreb i Lucija Legvart osvaja 1. mjesto. S obzirom na to da kategorija djevojčica ne konkurira za odlazak na Prvenstvo Hrvatske, proglašava se ukupni pobjednik sva tri kola u 2023. godini. Nina Gudelj je višebojska pobjednica, Tonka Gregurić viceprvakinja, a ekipa u istom sastavu osvaja ukupno 2. mjesto.

U kategoriji obaveznog programa mlađih seniorki Ana Slunjski osvaja 1. mjesto, a Idora Horvat 2. mjesto. Ekipa u sastavu Ana Slunjski, Idora Horvat i Lucija Jularić osvaja 1. mjesto i zaslužuje pobjednički pehar.

U kategoriji mlađih juniora slobodnog programa Jan Vlašić osvaja 2. mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja obaveznog programa, ekipa u sastavu Redovniković Klara, Stepić Elena, Iskrić Erika, Gašparin Karla, Tkalčević Tena i Bytkivska Milana osvaja 1. mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji, Redovniković Klara osvaja 2. mjesto, a Stepić Elena 3. mjesto.

U kategoriji mlađih juniora obaveznog programa Noa Kutičić osvojio je 1. mjesto.

Vita Žeželj osvaja 3. mjesto u konkurenciji juniorskog obaveznog programa, a ekipa u sastavu Vita Žeželj, Tia Octenjak i Leona Čukelj bila je na 2. mjestu.

U višeboju slobodnog programa, Ana Marić osvaja 2. mjesto u konkurenciji kadetkinja, dok Marta Reljić osvaja također 2. mjesto u konkurenciji mlađih seniorki.

Bruna Pappo se ponosno popela na najviše postolje, osvojivši prvo mjesto, dok je Hana Bočkor svojim nastupom zauzela drugo mjesto u kadetskoj konkurenciji obaveznog programa. Osim toga, naša ekipa kadetkinja u sastavu Bruna Pappo, Hana Bočkor, Marijana Prelog, Marta Ivičić i Katarina Sever ostvarila je iznimno 2. mjesto.

Iskrene čestitke upućujemo svim natjecateljima koji su nastupili na 3. Kvalifikacijskom kolu regije sjever za Prvenstvo Hrvatske kao i njihovim trenerima! 🏆🌟